#BiałoCzerwony Ksawerów!

Akcja dla mieszkańców Gminy Ksawerów

Pierwsze 30 osób, które odwiedzi Urząd Gminy w dniach 27-30.04.2026 r. z hasłem: BiałoCzerwonyKsawerów otrzyma flagę Polski

Udział w akcji zobowiązuje do: wywieszenia flagi w dniach 01-03.05.2026 r. i przesłania zdjęcia poprzez aplikację Gmina Ksawerów (zgłoś problem/pomysł)

Szczegóły w sekretariacie Urzędu Gminy lub pod
nr tel. 42/213-80-50 w. 8

Zaprasza Wójt Gminy Ksawerów Piotr Chałupka

Data publikacji: 24-04-2026 09:39
Opublikował(a): Joanna Majchrzak

Przewiń do góry